خدمات امنیت وردپرس

به عنوان یک مالک وب سایت ، امنیت وب سایت وردپرس باید اولویت فکر شما باشد. کارشناسان امنیتی ما با خدمات امنیت وردپرس از وب سایت شما در برابر حملات مخرب شبانه روزی محافظت می کنند.

مشاوره رایگان با کارشناس مغازتو

خدمات امنیت وردپرس

امنیت وب سایت وردپرس با مغازتو

نرم افزار اصلی وردپرس از امنیت و نگهداری فوق العاده ای برخوردار است ، اما محبوبیت گسترده و منبع باز بودن این پلتفرم باعث می شود که افزونه ها و اسکریپت ها هدف اصلی هکرها باشد.

undraw security o890

گواهینامه های SSL و اجبار HTTPS

این روزها ، اتصال به سایت امن قابل بحث نیست. یک گواهی SSL و اجبار HTTPS از فیشینگ جلوگیری می کند ، داده های شخصی را رمزگذاری می کند و معاملات ایمن را تضمین می کند. ما می توانیم تمام این مراحل برای شما به عهده بگیریم.

رمزهای عبور امن

امنیت وب سایت شما به اندازه ضعیف ترین رمز عبور کاربر است. ما اطمینان حاصل می کنیم که وب سایت شما لزوم رمز عبور قوی را برای همه کاربران وب سایت اعمال می کند و همچنین احراز هویت دو مرحله ای را برای امنیت بیشتر فعال می کنیم.

undraw authentication fsn5
خدمات امنیت وردپرس

24/7 نظارت بر امنیت سایت

وب سایت شما را بطور شبانه روزی برای شناسایی سریع بدافزار اسکن و کنترل می کنیم. این نظارت مداوم به ما امکان می دهد مسائل امنیتی را مدت ها قبل از اینکه به مشکل تبدیل شوند ، رفع و حل کنیم.

مدیریت به روزرسانی های وردپرس

افزونه های قدیمی وردپرس ، قالب ها و نرم افزارهای هسته وردپرس اغلب ریشه بسیاری از تهدیدات امنیتی هستند ، به همین دلیل ما مطمئن می شویم که وب سایت شما همیشه آخرین و ایمن ترین نسخه های نرم افزار را اجرا می کند.

آموزش امنیت وردپرس
خدمات پشتیبانی وردپرس

چرا به خدمات امنیت وردپرس نیاز دارید؟

نرم افزار اصلی وردپرس از امنیت و نگهداری فوق العاده ای برخوردار است ، اما محبوبیت گسترده و منبع باز بودن این پلتفرم باعث می شود که افزونه ها و اسکریپت ها هدف اصلی هکرها باشد. مسائل بسیار زیادی برای پیگیری وجود دارد. و اگر نمی دانید چه کاری انجام می دهید ، فقط یک اشتباه باعث هک شدن سایت شما می شود. با دریافت یک برنامه پشتیبانی وردپرس از مغازتو ، ما در کنار دیگر خدمات امنیت وردپرس سایت شما را تضمین می کنیم.

پرسش و پاسخ

پاسخ سوالات شما پیرامون خدمات پشتیبانی وردپرس

رایج ترین تهدیدات امنیتی وردپرس تلاش برای ورود به سیستم Brute-force ، حملات DDOS ، Backdoors ، هک فارما ، تزریق SQL ، هدایت مجدد مخرب ، حملات برنامه نویسی Cross-site.

رایج ترین تهدیدات امنیتی وردپرس تلاش برای ورود به سیستم Brute-force ، حملات DDOS ، Backdoors ، هک فارما ، تزریق SQL ، هدایت مجدد مخرب ، حملات برنامه نویسی Cross-site.

نرم افزار اصلی وردپرس از امنیت و نگهداری فوق العاده ای برخوردار است ، اما محبوبیت گسترده و منبع باز بودن این پلتفرم باعث می شود که افزونه ها و اسکریپت ها هدف اصلی هکرها باشد. مسائل بسیار زیادی برای پیگیری وجود دارد. و اگر نمی دانید چه کاری انجام می دهید ، فقط یک اشتباه باعث هک شدن سایت شما می شود. با دریافت یک برنامه پشتیبانی وردپرس از مغازتو ، ما در کنار دیگر خدمات امنیت سایت وردپرس شما را تضمین می کنیم.

آیا هنوز سوالی برایتان باقی مانده است؟

اگر هنوز ابهاماتی در مورد خدمات پشتیبانی وردپرس ما برایتان باقی مانده، کافی است با کارشناسان وردپرس ما تماس بگیرید.