خدمات پشتیبان گیری وردپرس

هک و بدافزار وردپرس بدترین کابوس صاحب وب سایت است. آنها می‌توانند پرونده‌های سایت شما را از بین ببرند ، بازدید از مشتری را به خطر بیندازند و به اعتبار کسب و کار شما آسیب برسانند. در مغازتو ، تهدیدهای امنیتی را از قبل ریشه یابی و از بین می‌بریم. و خدمات پشتیبان گیری وردپرس ما اطمینان می‌دهد که آسیب های وارد شده به سرعت برگردانده می‌شوند.

مشاوره رایگان با کارشناس مغازتو

خدمات پشتیبان گیری وردپرس - آموزش پشتیبان گیری وردپرس

پشتیبان گیری سایت وردپرس با مغازتو

راه‌حل های خدمات پشتیبان گیری وردپرس مغازتو برای وب سایت ها به طور خاص تنظیم شده است تا شامل همه مواردی شود که از نظر فنی نیاز دارید.

Frame 179

بایگانی پشتیبان 30 روزه

به درخواست شما ، می توانیم پشتیبان گیری های گرفته شده از وب سایت شما را در طی 30 روز گذشته بازیابی کنیم.

پشتیبان گیری ووکامرس

اگر از WooCommerce استفاده می کنید ، پشتیبان گیری روزانه و ساعتی نمی تواند کافی باشد. شما به پشتیبان گیری در زمان واقعی نیاز دارید. در مغازتو، راه حل پشتیبان گیری WooCommerce ما برای پشتیبان گیری لحظه ای از خرید یا سایر رویدادهای تجارت الکترونیکی در سایت شما طراحی شده است.

undraw empty cart co35
undraw data processing yrrv

پشتیبان گیری افزایشی

برای جلوگیری از اضافه بار سرور شما ، راه حل پشتیبان گیری وب سایت ما برای تهیه نسخه پشتیبان از سایت شما طراحی شده است. این بدان معناست که ما فقط تغییراتی را که از آخرین نسخه پشتیبان شما اعمال شده است همگام سازی می کنیم ، نه اینکه همه پرونده های سایت شما را هر روز بارها و بارها همگام سازی کنیم.

پشتیبان گیری ساعتی و بی درنگ

پشتیبان گیری ساعتی و بی درنگ برای سایت هایی با تغییر داده های مکرر ، مانند ناشران با محتوای زیاد یا سایت های تجارت الکترونیک

Frame 169
Frame 177

پشتیبان گیری چند سایته وردپرس

راه حل پشتیبان ما از پشتیبان گیری از چند سایت وردپرس در هر دو پیکربندی زیر دامنه (subdomain ) و زیر فهرست (sub-directory) پشتیبانی می‌کند.

24/7 نظارت بر بدافزار

پرونده های پشتیبان شما همیشه در صورت هک سایت وجود خواهد داشت. اما ما معتقدیم که بهترین راه حل پشتیبان گیری پیشگیری است. برنامه های پشتیبانی ما از وردپرس همراه با اسکن بدافزار 24/7 است که تهدیدهای امنیتی را قبل از بروز مشکل شناسایی می‌کند.

undraw File searching re 3evy 1
undraw features overview jg7a

پشتیبان گیری مستقل خارج از وب سایت

هر صاحب وب سایت مستقل از ارائه دهنده میزبانی خود باید از وب سایت خود بطور منظم پشتیبان تهیه کند. پشتیبان گیری از پرونده ها در خارج از سایت باعث صرفه جویی در منابع سرور شما و اطمینان از داشتن افزونگی کافی در تمام پرونده ها و داده های مهم سایت شما می‌شود.

خدمات پشتیبان گیری وردپرس - آموزش پشتیبان گیری وردپرس

چرا به خدمات پشتیبان گیری وردپرس نیاز دارید؟

با پشتیبان گیری ابری روزانه ، هر تغییری که در سایت وردپرس خود ایجاد می کنید ذخیره می شود. ممکن است پشتیبان گیری مدام سایت برای شما طاقت فرسا باشد. قسمت های بسیار زیادی برای پشتیبان گیری وجود دارد. با دریافت یک برنامه پشتیبانی وردپرس از مغازتو ، ما در کنار دیگر خدمات ما با راه حل پشتیبان گیری وب سایت وردپرس اطمینان می‌دهیم که آخرین نسخه ویرایش شده به سرعت برگردانده می‌شوند.

پرسش و پاسخ

پاسخ سوالات شما پیرامون خدمات پشتیبان گیری وردپرس

وب سایت شما شامل فایل ها و نرم افزارهایی است که در سرور خود بارگذاری کرده اید و همچنین پایگاه داده ای پر از محتوا و داده. پشتیبان یک نسخه از همه این “موارد” است که یک وب سایت وردپرس را تشکیل می دهد. سپس آن نسخه در محلی برای نگهداری ایمن ذخیره می شود.

یک افزونه یا قالب اشتباه و خطای انسانی می توانند به وب سایت شما  آسیب برسانند. برای جلوگیری از چنین مشکلی ، باید قبل از انجام به روزرسانی/اصلاح اقدام به پشتیبان گیری وب سایت کنید.

همچنین برای جلوگیری از حمله بدافزارها ، تهیه نسخه پشتیبان مهم است زیرا عملکرد ایمن و مطمئن را در اختیار شما قرار می دهد.

خدمات پشتیان گیری وردپرس مغازتو شامل موارد زیر است: 

پایگاه داده وردپرس (شامل پست‌ها ، صفحات ، نظرات ، پیوندها و غیره)

فایل‌های اصلی وردپرس

فایلهای کتابخانه رسانه

فایل‌های قالب

فایلهای افزونه

هرگونه فایل و فهرست دیگر در نصب وردپرس شما

هدف از تهیه نسخه پشتیبان وردپرس تهیه نسخه ای از داده ها است که در صورت خرابی اطلاعات اولیه، قابل بازیابی است. خرابی های اولیه اطلاعات می تواند در نتیجه خرابی سخت افزار یا نرم افزار ، خراب شدن داده ها ، یا یک واقعه ناشی از انسان ، مانند حمله مخرب (ویروس یا بدافزار) ، یا حذف تصادفی داده ها باشد.

با پشتیبان گیری ابری روزانه ، هر تغییری که در سایت وردپرس خود ایجاد می کنید ذخیره می شود. ممکن است پشتیبان گیری مدام سایت برای شما طاقت فرسا باشد. قسمت های بسیار زیادی برای پشتیبان گیری وجود دارد. با دریافت یک برنامه پشتیبانی وردپرس از مغازتو ، ما در کنار دیگر خدمات ما با راه حل پشتیبان گیری وب سایت وردپرس اطمینان می‌دهیم که آخرین نسخه ویرایش شده به سرعت برگردانده می‌شوند.

خدمات پشتیان گیری مغازتو

وب سایت های وردپرس بسته به نوع سایت ، محتوا و تغییراتی که صورت می‌گیرد نیاز به پشتیبانی متفاوتی دارند.

و بسته به این نیاز ها نسخه پشتیان ساعتی ، روزانه ، هفتگی و ماهیانه گرفته می‌شود.

وب سایت هایی که تغییرات مکرر دارند ، نیاز به پشتیبان گیری مکرر برای ضبط محتوای جدید ، ویرایش محتویات موجود و داده‌های فروش دارند. 

فایل‌های پشتیبان را در قالب‌های قابل دانلود بسته بندی می‌شوند و هر زمان که به آنها نیاز داشته باشید لینک دانلودی شامل نسخه پشتیان برای شما ارسال خواهد شد.

آیا هنوز سوالی برایتان باقی مانده است؟

اگر هنوز ابهاماتی در مورد خدمات پشتیبانی وردپرس ما برایتان باقی مانده، کافی است با کارشناسان وردپرس ما تماس بگیرید.