خدمات طراحی و راه‌اندازی سایت

وب سایت شما مهم ترین و بزرگترین ویترین برای کسب و کار شماست.

ما درک می کنیم که طراحی و راه‌اندازی سایت می تواند طاقت فرسا و دلهره آور باشد. ما اینجا هستیم تا با خدمات طراحی و راه‌اندازی سایت به سوالات شما پاسخ دهیم و  در تصمیم گیری به شما کمک کنیم. متخصصان وردپرس مغازتو به کسب و کار ها کمک می کنند تا وب سایت های خود را طراحی ، راه‌اندازی و مدیریت کنند.

مشاوره رایگان با کارشناس مغازتو

خدمات طراحی و راه‌اندازی سایت - آکادمی مغازتو

خدمات طراحی و راه‌اندازی سایت مغازتو راه حل کسب و کار شما

طراحی وب سایت شما چیزهای زیادی در مورد نام تجاری شما می گوید. با یک وب سایت سفارشی که توسط متخصصان توسعه وب سایت و طراحی گرافیک ایجاد شده است ، تأثیر خوبی بر بازدیدکنندگان خود بگذارید.

برند های حرفه ای به طراحی حرفه ای نیاز دارند

وب سایت شما یک دارایی تجاری ضروری است و باید با آن چنین برخورد شود. شما برای تبدیل شدن به یک طراح سایت وارد کار خود نشدید. درست مثل اینکه حساب داری و مالیات مشاغل خود را به تنهایی اداره نمی کنید ، طراحی و پشتیبانی سایت نیز بهتر است به متخصصان سپرده شود. 

خدمات مغازتو

خدمات طراحی و راه‌اندازی سایت

تمام آنچه برای داشتن یک وب سایت فوق العاده نیاز دارید

Frame 174

طراحی اصولی و چشم نواز

اجزای گرافیکی به سایت شما حیات می بخشد و تصاویری چشم نواز به آن اضافه می کند که بازدیدکنندگان را به خود جذب کرده و بر حس آنها تأثیر می گذارد. طراحان مجرب مغازتو با تیم شما کار می کنند تا اطمینان حاصل کنند که همه عناصر گرافیکی با دستورالعمل ها و استانداردهای نام تجاری شما مطابقت دارد و یک وب سایت ایجاد می کند که به طور کامل منعکس کننده شخصیت شما و پیام شما است.

توسعه با وردپرس

وردپرس یک پلتفرم با قابلیت توسعه آسان ، سهولت در استفاده و بهینه برای موتورهای جستجو ست که در حال حاضر در بیش از 35 درصد از همه وب سایت ها استفاده می شود.
وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) کاربرپسند ارائه می دهد که به شما امکان می دهد به راحتی و با سرعت تغییرات را انجام دهید.

تیم توسعه حرفه‌ای مغازتو برای خدمات طراحی و راه‌اندازی سایت از این پلتفرم برای شما استفاده میکند.

آموزش وردپرس
Frame 177

وب سایت واکنش گرا

داشتن یک وب سایت واکنش گرا برای موبایل بسیار مهم است. موتورهای جستجو به وب سایت هایی که قادر به ارائه UX قوی به طیف گسترده ای از کاربران (تلفن همراه ، مرورگر ، دسکتاپ و غیره) هستند ، پاداش می دهند و یک وب سایت واکنش گرا را به عنصری مهم در هر استراتژی SEO تبدیل می کنند.

تیم های توسعه مغازتو اطمینان حاصل می کنند که سایت ریسپانسیو و واکنش گرا برای جلب نظر کاربران در انواع دستگاه ها ، از تلفن همراه تا دسکتاپ ، آماده است. 

وب سایت سئو و بهینه سازی شده

معیارهای عملکرد مانند سرعت صفحه معیارهای مهمی برای رتبه بندی موتورهای جستجو هستند. تیم مغازتو تمام عوامل فنی موثر بر رتبه بندی جستجو ، سرعت و بهینه سازی سایت شما را به طور کامل بررسی می کنند و مراحل قابل اجرا را برای بهبود آنها ترسیم می کند

آموزش بهینه سازی وردپرس
آموزش امنیت وردپرس

امنیت قوی وب سایت

بسیاری از افراد در اینترنت وجود دارد که از زیان رساندن به شما لذت می برند و هر روز در حملات خود به وب سایت ها پیچیده تر می شوند به همین دلیل لازم است که تمامی نکات امنیتی در وب سایت شما رعایت شود.

آموزش و پشتیبانی

ما نحوه مدیریت وب سایت و نگهداری از آن را به شما آموزش می‌دهیم و همیشه پاسخگوی سوالات شما هستیم.

خدمات پشتیبانی وردپرس
خدمات طراحی و راه‌اندازی سایت - آکادمی مغازتو

کدام تعرفه طراحی برای شما مناسب است؟

وب سایت شما مهم ترین و بزرگترین ویترین برای کسب و کار شماست

این کاملا به خود شما و نیاز کسب و کارتان مربوط است. ما اینجا هستیم تا به سوالات شما پاسخ دهیم و  در تصمیم گیری به شما کمک کنیم. متخصصان وردپرس مغازتو به کسب و کار ها کمک می کنند تا وب سایت های خود را طراحی ، راه اندازی و مدیریت کنند.

بسته‌ها و تعرفه‌های خدمات طراحی سایت

همه چیز از انتخاب شما شروع می شود

طراحی سایت پایه

اگر نیاز به یک سایت وبلاگ ، شخصی و پایه بدون نیاز به امکانات و ویژگی به خصوصی دارید 

شروع از 490 هزارتومان

به همراه :

طراحی سایت فروشگاهی

اگر نیاز به یک سایت اختصاصی با امکانات ویژه برای معرفی و ارائه خدمات کسب و کار خود دارید

شروع از 5 میلیون‌تومان

به همراه :

طراحی سایت شرکتی

اگر نیاز به یک سایت اختصاصی با امکانات ویژه برای معرفی و ارائه خدمات کسب و کار خود دارید

شروع از 2 میلیون‌تومان

به همراه :

پرسش و پاسخ

پاسخ سوالات شما پیرامون خدمات طراحی و راه‌اندازی سایت

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

مدت زمان انجام یک پروژه طراحی سایت، کاملاً بستگی به ویژگی‌ها و گستردگی آن دارد. با اینحال، انجام پروژه‌های استاندارد طراحی سایت توسط نوین معمولاً حدود 1 تا 2 ماه زمان می‌برد

در صورتی که طراحی سایت شما توسط وردپرس انجام شده باشد، ما تا 3 ماه از شما پشتیبانی خواهیم داشت و به سوالات و مشکلات شما پاسخ می‌دهیم.

آیا هنوز سوالی برایتان باقی مانده است؟

اگر هنوز ابهاماتی در مورد خدمات طراحی سایت ما برایتان باقی مانده، کافی است با کارشناسان وردپرس ما تماس بگیرید.