خدمات سئو و بهینه سازی سایت (SEO)

با سئو اصولی سایت خود، کاری کنید جستجوی کاربران به شما ختم شود

بزرگ‌ترین کانال ورودی به وب‌سایت شما، جستجو است. پس سئو و بهینه سازی وب سایت در افزایش ترافیک هدفمند و مرتبط نقش اساسی دارد. البته، اولین شرط رسیدن به رتبه‌های اول گوگل، برنامه‌ریزی اصولی و یک استراتژی سئوی حرفه‌ای است.

مشاوره رایگان با کارشناس مغازتو

خدمات پشتیبانی وردپرس

سئو و بهینه سازی بهینه سازی موتور جستجو چیست؟

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) محتوای یک وب سایت را برای رتبه بندی کلمات کلیدی خاص در موتورهای جستجو مانند گوگل افزایش می دهد. این رویکرد یک تعهد بلندمدت است که نیازمند یک استراتژی سفارشی منحصر به فرد برای کسب و کار شما است. هیچ رویکرد “یکی متناسب با همه” برای بهینه سازی وب سایت شما برای جستجو وجود ندارد، زیرا صنعت هر کسب و کاری متفاوت است و هر کمپین به تاکتیک ها و رویکردهای متفاوتی نیاز دارد.

بسیاری از صاحبان وب سایت اغلب سئو را به عنوان یک سرویس بازاریابی وب سایت “خوب اما نه حیاتی” می دانند، اما این دور از واقعیت است. با تیمی از متخصصان آگاه و که شما را راهنمایی می کنند، در نهایت می توانید شروع به صعود در رتبه بندی کنید و سرنخ ها و فروش هایی را که کسب و کار شما شایسته آن است به دست آورید.

undraw designer life w96d

افزایش دید و اعتبار برند

علاوه بر ترافیک و تبدیل با کیفیت بالاتر، افزایش عملکرد شما در رتبه بندی موتورهای جستجو باعث ایجاد اعتماد و اعتبار قوی تر در بین مخاطبان هدف شما می شود.

کاربران برای به دست آوردن نتایج مرتبط و باکیفیت به موتورهای جستجویی مانند گوگل اعتماد دارند، بنابراین اگر وب سایت شما رتبه اول را برای یک کلمه کلیدی رقابتی به دست آورد، اعتماد کاربران را هم بدست آورده است.

فروش بیشتری به ارمغان بیاورید

به عنوان کارشناسان حرفه ای سئو، اهداف استراتژی های مشتریان ما فراتر از رتبه بندی وب سایت ها برای یک کلمه کلیدی خاص یا افزایش ترافیک است. در نهایت، ما در حال کسب فروش بیشتر و بازدید های با کیفیت بالا هستیم.

خدمات مغازتو
Frame 169

از نتایج لذت ببرید

یکی از بهترین بخش ها در مورد سئو؟ مشاهده نتایج است. تلاشی که امروز برای کمپین خود انجام می دهید می تواند در آینده سود قابل توجهی داشته باشد. مغازتو به کسب و کار شما برای موفقیت در آینده کمک می کند.

خدمات سئو و بهینه سازی

در اینجا می‌توانید شرح کاملی از خدمات سئو و بهینه سازی که در مغازتو ارائه می‌شود ببینید.

آموزش بروزرسانی وردپرس​

تدوین استراتژی سئو

ما هر پروژه سئو را با تدوین استراتژی شروع می‌کنیم؛ سند استراتژی سئو حکم نقشه راهی را دارد که به ما کمک می‌کند در میانه راه گم نشویم و بدانیم در هر مرحله، چه اقداماتی را انجام دهیم. سند استراتژی سئو به کسب‌وکار شما کمک می‌کند تا بیشتر و بیشتر توسط مخاطبان هدف دیده شوید و جایگاه خود را برای کلمات کلیدی مرتبط بهبود دهید. برای تهیه سند استراتژی سئو، اقدامات زیر را انجام می‌دهیم:

بهینه سازی و افزایش سرعت

سرعت سایت در رتبه بندی جستجو نقش دارد. ما به شما کمک می کنیم تا سرعت سایت را بهبود ببخشید، مانند بهینه سازی تصاویر، راه اندازی حافظه پنهان مرورگر، فعال کردن بارگذاری تنبل تصاویر، پیکربندی CDN خود و موارد دیگر.

Frame 166
آموزش بروزرسانی وردپرس​

سئو تکنیکال و بهبود کد نویسی

ما به شما کمک می کنیم تا نیازهای فنی سئو شما را مرتب کنیم تا موتورهای جستجو بتوانند سایت شما را به طور موثرتری بررسی کنند. اصلاحات فنی شامل اصلاح لینک‌های شکسته، حذف محتوای تکراری، پیاده‌سازی داده‌های ساخت‌یافته، و بهبود ساختار و ناوبری سایت است.

آموزش بروزرسانی وردپرس​

ویرایش سایت و بهبود تجربه کاربری

از طریق ساختار سایت، ما به گوگل و سایر موتورهای جستجو سیگنال می‌دهیم که کدام صفحات مهم‌تر هستند و کدام صفحات اهمیت پایین‌تری دارند. ما در این مرحله مطمئن می‌شویم که ساختار سایت شما درست است و صفحات مهم شما در جایگاه درستی قرار گرفته‌اند. بهینه سازی ساختار سایت، گام اول بهبود تجربه کاربری هم است چون ساختار سایت تأثیر زیادی بر تجربه کاربری دارد و دست‌ِکم گرفتن تجربه کاربری، آن‌هم زمانی که الگوریتم‌های گوگل بیشتر از همیشه به آن اهمیت می‌دهند، کار عاقلانه‌ای نیست.

آموزش بروزرسانی وردپرس​

بهینه سازی صفحات و سئو داخلی

ما به شما کمک می کنیم تا نیازهای فنی سئو شما را مرتب کنیم تا موتورهای جستجو بتوانند سایت شما را به طور موثرتری بررسی کنند. اصلاحات فنی شامل اصلاح لینک‌های شکسته، حذف محتوای تکراری، پیاده‌سازی داده‌های ساخت‌یافته، و بهبود ساختار و ناوبری سایت است.

آموزش بروزرسانی وردپرس​

سئو خارجی و لینک سازی

لینک سازی خارجی در ساده‌ترین حالت، به تبلیغ و ترویج محتوای ارزشمند و کاربردی ما در سایت‌های معتبر و مرتبط دیگر گفته می‌شود. این لینک‌ها به موتورهای جستجو این سیگنال را می‌دهند که محتوای سایت ما هم معتبر و مفید است. لینک‌های خارجی از طرف دیگر به کاربران هم کمک می‌کنند تا صفحات مرتبط با یک موضوع مشخص را هم پیدا کنند. لینک سازی یکی از تاکتیک‌های سئو است که تأثیر زیادی بر رتبه سایت ما در نتایج گوگل و همچنین جذب بازدید دارد. از جمله خدماتی که دی‌ام‌ویز در بخش لینک بیلدینگ به شما ارائه می‌دهد عبارت‌اند از:

تنظیم ابزارهای تحلیلی گوگل

ابزارهای تحلیلی استاندارد گوگل به شما کمک می کنند موفقیت بازاریابی وب سایت خود را پیگیری کنید، اما ابتدا باید آنها را تنظیم کنید. آیا هنوز Google Analytics یا Google Tag Manager را راه اندازی نکرده اید؟ ما همه آنها را برای شما تنظیم می کنیم.

آموزش امنیت وردپرس
خدمات پشتیبان گیری وردپرس - آموزش پشتیبان گیری وردپرس

بازاریابی محتوایی

محتوای جذاب و با کیفیت بالا، ترافیک موتورهای جستجو را به سایت شما جذب می کند و برند شما را به عنوان یک مرجع در صنعت یا حوزه شما مطرح می کند. استراتژی‌های محتوای ما از انواع محتوا، از جمله پست‌های وبلاگ، سؤالات متداول، مقالات سفید، اینفوگرافیک‌ها، ویدیوها، محتوای صفحه تکمیلی و سایر محتوای تخصصی استفاده می‌کنند.

خدمات پشتیبانی وردپرس

کدام تعرفه سئو برای شما مناسب است؟

برای آنکه مطمئن شوید در مسیر درستی هستید و پول و زمان شما در بهینه‌ترین حالت ممکن هزینه می‌شوند، لازم است کارتان را با یک برنامه‌ریزی دقیق و اصولی شروع کنید. با تدوین استراتژی سئو در اولین قدم، می‌توانید نقاط قوت و ضعف خود و رقیبان‌تان را به خوبی بشناسید و سپس با برنامه‌ریزی اصولی و هدفمند، رتبه سایت‌تان را به نتایج بالای گوگل برسانید.

بسته‌ها و تعرفه‌های خدمات سئو و بهینه سازی

همه چیز از انتخاب شما شروع می شود

مشاوره تخصصی سئو

بررسی مشکلات سایت و ارائه راه حل

شروع از 5 میلیون تومان

خدمات سئو و بهینه‌سازی

مناسب کسب و کار شما

شروع از 3 میلیون تومان

تحلیل و تدوین استراتژی سئو

تدوین استراتژی 6 ماهه

شروع از 10 میلیون تومان

پرسش و پاسخ

پاسخ سوالات شما پیرامون خدمات سئو وردپرس

سئو مخفف واژۀ Search Engine Optimization است و به معنای بهینه‌سازی یک وب‌سایت برای موتورهای جستجو است. شما با یک سئوی خوب می‌توانید رتبۀ خود در موتورهای جستجو را ارتقا دهید تا وب‌سایت شما در جستجوهای بیشتری نمایش داده شود. همانطور که می‌دانید ابزارهای جستجو در بین کاربران اینترنت بسیار پر طرفدار هستند و حجم عظیمی از ترافیک یک وب‌سایت از طریق آنها تامین می‌شود.

با پرداخت هزینه، تیم ما به صورت کاملاً تخصصی کارهای تدوین استراتژی سئو، تحقیق کلمات کلیدی، بهبود سئو داخلی، تکنیکال سئو، تولید محتوا، اصلاح محصولات، سئو خارجی و لینک‌سازی با کیفیت را انجام می‌دهد و نیاز به پرداخت هزینه‌ای جدا برای هر کدام از این اقدامات نیست. صرفاً ثبت محصولات جدید، توسط کارفرما انجام می‌شود چون کارفرما اطلاعات و درک درست‌تری از محصولات خود دارد و بهتر می‌تواند این اطلاعات را در اختیار مخاطبان و مشتریان خود قرار دهد.

برنامه های ما شامل حداکثر بیست (20) دقیقه بررسی موضوع برای هر درخواست بدون پرداخت هزینه اضافی است.
اگر مسئله به تجزیه و تحلیل و بررسی بیشتری نیاز داشته باشد ، ما برای بررسی و حل مسئله برآورد هزینه را ارسال خواهیم کرد.

این بستگی به کارفرما دارد؛ در صورتی که کارفرما، تیم یا پشتیبانی فنی داشته باشد، می‌تواند کارهای فنی را به آن‌ها بسپارد. در واقع ما سایت شما را به صورت کامل و تخصصی بررسی می‌کنیم و کارهایی که باید انجام شوند را در اختیار تیم فنی شما قرار می‌دهیم. اما در صورتی که کارفرما تیم یا پشتیبان فنی نداشته باشد، می‌تواند کارهای فنی را هم به مغازتو بسپارد. و از خدمات پشتیبانی سایت مغازتو استفاده کند. پس این مورد کاملاً توافقی است و به منابع کارفرما بستگی دارد. در نظر داشته باشید که مغازتو فقط کار فنی سایت‌هایی را انجام می‌دهد که وردپرس باشند.

هزینه رپورتاژ، هزینه‌ای است که صرفاً برای خرید رسانه و تولید محتوای رپورتاژ دریافت می‌شود. یعنی برای تقویت سئو، لازم است در سایت‌های مختلف رپورتاژ درج کنیم و هزینه به رسانه‌ای که رپورتاژ در آن درج می‌شود بستگی دارد. هزینه رپورتاژ تنها زمانی از شما دریافت می‌شود که متخصصان سئوی ما تشخیص دهند واقعاً نیازی به درج رپورتاژ است و در غیر این‌صورت، هزینه‌ای از شما گرفته نمی‌شود.

خرید رپورتاژ هیچ‌گونه سودی برای مغازتو ندارد و کارفرما شخصاً می‌تواند با سایت‌هایی که قرار است در آن‌ها رپورتاژ درج کنیم، به توافق برسد و مغازتو تنها فاز اجرایی کار را انجام دهد. در غیر این‌صورت، هر زمان که سایت شما برای تقویت سئو به رپورتاژ نیاز داشته باشد، تمام امور برنامه‌ریزی، ارتباط با رسانه، خرید، تولید و انتشار محتوا توسط تیم اجرایی مغازتو انجام می‌شود.

این یکی از ویژگی های قرارداد با مغازتو است که در انتهای هر ماه، گزارشی مکتوب و منحصربه‌فرد از عملکرد ماهانه و نتایج به‌دست آمده دریافت می‌کنید. ما به صورت تلفنی، شما را در جریان تمام کارهایی که بر روی سایت انجام شده، قرار می دهیم تا بتوانید نتایج را مشاهده و مقایسه کنید.

تمام مواردی مانند ورودی‌های سایت و ایمپریشن‌ها، رتبه کلمات کلیدی، نرخ کلیک (CTR)، نرخ تبدیل، بک‌لینک‌ها، ایندکس شدن صفحات، بالا رفتن قدرت دامنه، پایین آمدن نمره اسپم و… در این گزارش مکتوب نوشته شده و وضعیت آن‌ها به نسبت ماه‌های قبلی مشخص شده است. در این گزارش همچنین بسته به شرایط، پیشنهادهایی برای ماه‌های آینده هم به شما داده می‌شود.

نتیجه گرفتن در سئو بستگی به بودجه اختصاص داده شده، وضعیت فعلی سایت، رقبا، حوزه فعالیت و سختی کلماتی است که می‌خواهیم برای آن‌ها رتبه بگیریم. برخلاف تبلیغات بنری و کلیکی که نتایج آن‌ها یک دقیقه بعد از اجرا مشخص است، سئوی اصولی نیازمند برنامه‌ریزی درست و حداقل زمان 8 الی 12 ماه است. با این حال، بسیاری از سایت‌ها بعد از 3 ماه، شاهد رشد و پیشرفت سایت خواهند بود و نتایج اولیه را به صورت کامل می‌بینند.

آیا هنوز سوالی برایتان باقی مانده است؟

اگر هنوز ابهاماتی در مورد خدمات سئو و بهینه سازی ما برایتان باقی مانده، کافی است با کارشناسان وردپرس ما تماس بگیرید.

مشاوره تلفنی رایگان

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.

مشاوره

درخواست مشاوره تخصصی سئو

  • این زمینه برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

درخواست خدمات سئو و بهینه‌سازی

  • انواع فایل‌های مجاز : mp3.
  • این زمینه برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

درخواست تحلیل و تدوین استراتژی سئو

  • این زمینه برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .