خدمات تولید محتوا

تولید و انتشار محتوا بر اساس استراتژی شناخت مشتری قطعا دشوار و زمان بر است.

شما می توانید به سادگی آن را به ما بسپارید. استراتژی و تقویم محتوای شما براساس شناخت مشتری توسط ما تعیین می‌گردد. سپس محتوای بومی و تخصصی با توجه به کلمات کلیدی مخصوص کسب و کار شما تولید می‌شود. تیم خدمات تولید محتوا ی مغازتو مطمئن می‌شود که محتوای شما دارای بالاترین کیفیت برای کاربر و موتور های جستجو باشد.

مشاوره رایگان با کارشناس مغازتو

undraw Dev focus re 6iwt

محتوای عالی به زمان، تلاش و مهارت نیاز دارد.

خدمات تولید محتوا ی مغازتو برای کسب و کار هایی است که اهمیت محتوای باکیفیت و کاربردی را درک می‌کنند، اما زمان و منابع لازم برای پرداختن به آن ندارند و برای ساخت استراتژی محتوای وب سایت خود به کمک نیاز دارند. بازاریابان و نویسندگان محتوای حرفه ای ما از شما حمایت می کنند.

undraw designer life w96d

آموزش دهید و با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید

از مقاله‌های وبلاگ گرفته تا ایمیل‌های فروش ، هدف اصلی تولید محتوا ارائه اطلاعات ارزشمند به مخاطبان هدف شما با فرصتی بی‌نظیر است که آنها نتوانند نادیده بگیرند. وقتی این کار به طور موثر انجام شود، سایر قطعات پازل – تبدیل ها، سرنخ ها، فروش، درآمد تبلیغات، وفاداری به برند – در جای خود قرار می گیرند.

در جستجو ها دیده شوید

ایجاد یک آرشیو از محتوای با کیفیت بالا در مورد موضوعات مرتبط با کسب و کار یا جایگاه شما به افزایش دیده شدن در جستجو ها برای کلمات کلیدی مرتبط با آن موضوعات کمک می کند. هرچه بیشتر در جستجو ها دیده شوید، احتمالاً ترافیک و تبدیل بیشتری دریافت خواهید کرد.

خدمات مغازتو

خدمات تولید محتوا

در اینجا می‌توانید شرح کاملی از خدمات تولید محتوا که در مغازتو ارائه می‌شود ببینید.

Frame 170

استراتژی تولید محتوا

شکی نیست که تولید محتوای با کیفیت بالا برای موفقیت استراتژی بازاریابی دیجیتال شما حیاتی است. گفتنی است، بدون داشتن یک استراتژی محتوای کارآمد برای هدایت تلاش‌های شما، ممکن است در حال قدم زدن در آب (یا حتی غرق شدن) باشید. تیم ما برای ایجاد یک استراتژی محتوای برنده بر اساس اهداف تجاری، زیرساخت‌ها و دارایی‌های محتوای موجود، و نیازهای مخاطبان هدف شما، اقدام می‌کند.

تحقیق کلمات کلیدی

قبل از برنامه ریزی استراتژی محتوا کلمات کلیدی مرتبط با کسب‌ و کار شما به طور کامل تحقیق و بررسی می‌شود تا با توجه به نیاز کاربران و زمینه فعالیت کسب و کار شما برای تولید محتوای سایت شما برنامه‌ ریزی کنیم.

Frame 170
آموزش بروزرسانی وردپرس​

تعیین اولویت‌های تولید محتوا

ما با اهمیت ترین و محوری ترین موضوعات و زمینه های تولید محتوای سایت شما را مشخص و اولویت‌بندی می‌کنیم تا مطمئن شویم محصولات و خدمات شما به بهترین نحو ارائه می‌شوند.

ارائه تقویم محتوا

یک تقویم سرمقاله با موضوعات تولید محتوا و برنامه زمانی جهت انتشار آن‌ها در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما می توانید از آن برای پیگیری و برنامه ریزی ایجاد و انتشار محتوا استفاده کنید.

Frame 179
خدمات پشتیبانی وردپرس

برای یک استراتژی تولید محتوا حرفه‌ای از کجا شروع کنم؟

استراتژی محتوای شما توسط ما تعیین می‌گردد. سپس محتوای تخصصی کسب و کار توسط تیم شما تولید می‌شود. تیم بازاریابی محتوای مغازتو نیز مطمئن می‌شود که محتوای شما دارای بالاترین کیفیت هم برای کاربر و هم جستجو است.

ما استراتژی تولید محتوا را در قالب یک برنامه استراتژی 6 ماهه در اختیار شما قرار می‌دهیم. در این استراتژی تمام چیزی که برای رشد و توسعه کسب‌ و کار خود از طریق محتوا نیاز دارید، ارائه می‌شود. در صورت اجرای درست استراتژی، این طرح موققیت شما در کسب و کار اینترنتی شما را تضمین می‌کند.

پرسش و پاسخ

پاسخ سوالات شما پیرامون خدمات تولید محتوا مغازتو

می توانید هر تعداد سوال که می خواهید از ما بپرسید و اگر درخواست شما با پلن شما پوشش داده شود ، بلافاصله رسیدگی خواهیم کرد.
برنامه های ما شامل حداکثر پانزده (15) دقیقه بررسی موضوع برای هر درخواست بدون پرداخت هزینه اضافی است.
اگر مسئله به تجزیه و تحلیل و بررسی بیشتری نیاز داشته باشد ، ما برای بررسی و حل مسئله برآورد هزینه را ارسال خواهیم کرد.

بله در هر زمان!

می توانید اشتراک (های) پشتیبانی وب سایت خود را در هر زمان ارتقا و تنزل دهید یا لغو کنید:

1- درخواست را به ایمیل تیم پشتیبانی ما ارسال کنید 

2- مستقیما با پشتیبانی مغازتو تماس بگیرید

شما 2 گزینه امن دارید! 

1- در هنگام پرداخت اطلاعات ورود به سیستم را وارد کنید.
2- به ایمیل خوش آمد گویی خود بلافاصله پس از تسویه حساب با تمام اطلاعات ورود به سیستم پاسخ دهید.

به این دلیل که بر روی آنچه بهتر انجام می دهید – مدیریت کسب و کار خود – تمرکز کنید و نگرانی های نگهداری و خدمات پشتیبانی وردپرس وب سایت خود را به تیم متخصص ما بسپارید.

متخصصان وردپرس مغازتو به کسب و کار ها کمک می کنند تا وب سایت های خود را مدیریت ، نگهداری ، حفاظت و بهبود دهند.

آیا هنوز سوالی برایتان باقی مانده است؟

اگر هنوز ابهاماتی در مورد خدمات پشتیبانی وردپرس ما برایتان باقی مانده، کافی است با کارشناسان وردپرس ما تماس بگیرید.